KONST / Litografier / Färglitografi 11391087
nr 1139 1087
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), komposition, 22/40, daterad 1972, motivet: 20x33
Kondition: gulnader
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:45:31
150 kr
23 okt
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe